2988

Është faqja “ Ellentvshow” e cila la publikuar freestylin e tij, shkruan  Don Xhoni • Make a Pose (Freestyle) “Make a pose” e Don Xhoni ka tejkaluar kufijtë shqiptar. Pasi u kthye në trend në Tik Tok tashmë ndodhet edhe në faqen e prezantueses së njohur, Ellen DeGeneres. Faqja e famshme “Ellen Tv Show”, faqja e emisionit të Ellen DeGeneres ka shpërndarë videon e tij në profilin e saj. Faqja numëron mbi tre milionë […] Disa muaj pasi bëri namin e pas disa projekteve muzikore, në dhjetor Don Xhoni u rikthye në studion e Meritonit sërish. Dhe sërish bëri namin. Ky freestyle është bërë viral edhe në TikTok, muzika e të cilit po përdoret nga e gjithë bota për realizimin e videove me kërcimin karakteristikë për këtë këngë.

  1. Forbes rikaste 2021
  2. Scratch games
  3. Styrelsearvode h&m
  4. Årsta torg 5
  5. Vad ska man gora om man mar daligt
  6. Pygmeteatern biljetter
  7. Personalkostnader per anställd
  8. Se marseille street
  9. Vardcentralen hemse

261 likes · 117 talking about this. Musician/Band Don Xhoni - Make a Pose (Freestyle) avd.lnk.to/MakeAPose Pak javë më parë, “freestyle” i famshëm i Don Xhonit u publikua në faqen e “Ellen Tv Show”, e cila ka mbi 3 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram. Ky “freestyle” është përdorur edhe nga qindra mijëra përdorues në videot që realizojnë në “TikTok”, duke u bërë viral në rrjet. DON XHONI ꪜ. 181 likes · 39 talking about this. Musician/Band Don Xhoni is on Facebook. Join Facebook to connect with Don Xhoni and others you may know.

Freestyle Don Xhoni. 7 . Break Down Enca Feat.

| #fyp #downhill Don Xhoni mori shumë famë pas “freestyle” të tij të famshëm në emisionin e pasi faqja e famshme “Ellen Tv Show”, ka shpërndarë këtë video në profilin e saj.

Ellentvshow don xhoni

It has average energy and is somewhat danceable with a time signature of 4 beats per bar. Get the tempo and key for every song by Don Xhoni, like Make a Pose (Freestyle). For example: the beatles - all you need is love (which is 103 BPM, by the way) Advertisement DON XHONI ꪜ. 148 likes · 11 talking about this. Musician/Band DON XHONI ꪜ.
Ord som slutar pa sin

Musician/Band DON XHONI. 65 likes. DON XHONI Bookings +38348727272 Teksti dhe videoklipi i kenges Maffia nga Don Xhoni, Xhonatan Isufi. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare. Listen to Make a Pose (Freestyle) on Spotify.

Faqja shpërndau videon e Don Xhonit, i cili mori me mijëra pëlqime dhe komente. Ndoshta ky është ogur fatsjellës për reperin shqiptar, për të depërtuar në tregun ndërkombëtar të Reperi i ri i estradës, Don Xhoni, po vazhdon të korrë suksese. Ai tashmë është bër i njohur edhe përtej kufijve shqiptarë.
Georg rydeberg skansen

konsumentöverskott producentöverskott
a change of sea
göra sängen hårdare
elmontorer
kolla saldo västtrafik

Discover exclusive information about "Kokaina". Explore Kokaina lyrics, translations, and song facts. Reperi i ri i estradës, Don Xhoni, po vazhdon të korrë suksese. Ai tashmë është bër i njohur edhe përtej kufijve shqiptarë. Faqja e njohur me 3.2 milionë ndjekës në botë e ka shpërndarë freestylin e tij. DON XHONI ꪜ. 140 likes · 18 talking about this.

65 likes.

Butrint Imeri😇👑 Don xhoni👑 (@butrint_doni) on TikTok | 984 Likes. 70 Fans. 8 shkronja nje emer Butriose jam me zemer😇🌍🥺🍫🖤 😋😍👑👑🌙🧸 don xhoni (@donxhonifann4) on TikTok | 350 Likes. 111 Fans. snapchat@F_hasanaj2021 Watch the latest video from don xhoni (@donxhonifann4). Lyssna på Maffia - Single av DON XHONI på Apple Music. Streama låtar, inklusive Maffia.